Arama Motoru Pazarlaması

Arama Motoru Optimizasyonu

En İşlek Caddeye Taşınıyoruz

 

Organik arama sonucu yapılan web sitesi ziyaretlerindeki dönüşüm oranının, reklam tıklamalarından yapılan ziyaretlere göre daha yüksek olduğunu biliyor musunuz?

 

SEO; “Search Engineering Optimizasion” yani arama motoru optimizasyonu kelimelerinin kısaltmasıdır. Web sitenizin arama motorlarında ilgili aramalarda üst sırada yer alması için yapılan çalışmaların geneline verilen isimdir. Google ve Yandex gibi popüler arama motorlarında organik arama sonuçlarında web sitenizi zirveye taşıyıp, sizin ki gibi ürün veya hizmetleri arayan milyonlarca internet kullanıcısının gözü önünde olmanızı sağlar.

 

Yerel İşletme Girişi, Arama Motoru Pazarlaması ve Optimizasyon telefonlarınızın daha fazla çalmasını sağlayan, satışlarınızı katlayan, maliyeti en düşük ve geri dönüşü en yüksek dijital pazarlama stratejileridir.

 

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) için en önemli unsur iyi bir analiz sonucu belirlenen anahtar kelimelerdir. Kullanıcılar tarafından en çok kullanılan ve en fazla dönüşümü sağlayabilecek kelimeler seçilmelidir. Genel olarak site içi ve site dışı olarak iki temel de yapılan ve yaklaşık iki yüz olasılığa bağlı çalışmalardan oluşur