Siz İşinize Odaklanın

İşletmenizin dijital ajansı Dijital FABRiKA® sizin için üretir.

Dijital FABRiKA®, müşterilerinin memnuniyeti ve projelerinin başarısıyla kendini kanıtlamış ve işletmenizi internette var edebilecek tüm çözümleri en iyi biçimde sunan dönüşüm odaklı bir dijital ajans markasıdır.. Dijital dünyada 10 yılı aşkın süredir hizmet veren tecrübeli bir ekipten oluşmaktadır. Ekibimiz Dijital Pazarlama konusunda işletmeniz için özel çözümler üreterek web siteniz ve sosyal medya hesaplarınız gibi dijital varlıklarınızın yerelde veya dünyanın herhangi bir yerinde  ilgili daha fazla insanla buluşmasını sağlayabilir.

 

Dijital FABRiKA®, internetten daha fazla müşteri edinmenizi sağlamak, kurumsal prestijinizi arttırmak ve rakiplerinizi geride bırakmak için; Akıllı Web Tasarımından, Arama Motoru Optimizasyonuna (SEO), Sosyal Medya Yönetiminden, Online Reklam Yönetimine kadar tüm hizmetleri entegre sunup başarıya ulaşmanızı sağlar.

 

Dijital FABRiKA®, internetin gücü ile işletmenizi geliştirmek için kullanılacak stratejik yöntemler, dijital dönüşüm sürecinde yapılması gerekenler, analiz, optimizasyon ve diğer konularda size yol gösterir. Siz de ücretsiz Analiz ve Stratejik Danışmanlık Desteği için  iletişim ve talep formunu doldurarak online bir randevu talep edebilirsiniz.

 

Dijital FABRiKA® İksir Teknoloji markasıdır.

Nasıl Yapıyoruz?

ANALİZ
Daha sizinle tanıştığımız zaman başlar. Önce işinizi ve sektörünüzü anlar, sonra var olan dijital kaynaklarınızı tespit ederiz. Aldığımız bilgilerle çeşitli araçlar kullanarak derin analiz yaparız.

 

TASARIM
Analizde elde edilen veriler tasarım sürecini başlatır. Dijital mecrayı en verimli biçimde kullanmak için proje tasarlanır ve dijital dönüşüm başlar.

 

OPTİMİZASYON
Dijital kaynaklarınızın, değiştirilmesi ve geliştirilmesi gereken noktaları, analiz sonucuna göre optimize edilir, eksik kaynaklar tamamlanır.

 

REKLAM ve RAPORLAMA
Diğer süreçlerden sonra, SEO, SEM, İçerik Ağı ve Sosyal Medya gibi belirlenen dijital mecralarda harekete geçilir ve sonuçlar raporlanır.

Neden Dijital FABRiKA?

Markanızı dijital dünyada var edebilecek tüm çözümleri sunar böylece entegre ve senkronize işleyen proje daha hızlı ve etkili ilerler.

 

Dijital Pazarlama konusunda rakiplerinizle çalışmaz.

 

Sizi ajansa mecbur bırakmaz, dijital hesaplarınızın yönetim yetkisini alır fakat sahipliği size bırakır, kontrol sizde olduğundan memnun kalmadığınız da çalışmak zorunda kalmaz ve projenize hiç hız kesmeden kaldığı yerden devam edebilirsiniz.

 

Dijital FABRiKA, bilgi ve tecrübesine güvenir, şeffaf ve net davranır, teknik terimlerle kafanızı karıştırmaz. analiz eder, tasarlar, uygular, yönetir ve raporlar. İşletmeniz de gerçekleşen etkileşimlerle raporları karşılaştırır. İşletmenizin gelişimi için sizinle birlikte bir parçanız gibi çalışabilir.

 

Yüzlerce müşterisi yoktur, sayılı müşterisine en verimli olabilecek şekilde hizmet eder.

Neden Dijital FABRiKA değil?

Dijital FABRiKA, güvenilirlik ve şeffaflık özelliklerini barındıran; kullanıcıların işine yarayan sağlıklı bir dijital eko sistemi desteklemektedir bu nedenle bazı sektör veya işletmelerle çalışmama hakkını saklı tutar.

 

Müşterileri konusunda seçici davranır, inanmadığı bir projede vakit kaybetmek  istemez. Dijitale önem veren etik müşterileri ve faydalı projeleri tercih eder. 

 

Tüm projelerinin altına imzasını atar, altına imzasını atamayacağı hiç bir projede çalışmak istemez.

Müşteriler Ne Dedi?