Harita Kayıt Servisi

Google Adres Ekleme

Harita Kayıt Servisimiz, fiziksel bir mağaza, dükkan ya da işyeri olan veya belirli bir adresten servis veren tüm işletmeler için uygundur. Kayıt ettiğimiz işletmelere, Restorant, Otel, Mağaza, Güzellik Salonu, Spor Salonu, Bilgisayar Servisi, Diş Kliniği, Yedek Parçacı, Elektrik Ustası, Su Tesisatçısı gibi iş yerleri  örnek olarak gösterilebilir.

 

Bu hizmetinden faydalanmak için her hangi bir web sitesine sahip olmanız gerekmez. Fakat web sitesi sahibi olmak sıralamalarda daha üstte listelenmenize katkıda bulunabilir. Ayrıca  işletmenizin tanınırlığını artırmak ve işletmenize güvenilirlik sağlamak için bir web sitesi sahibi olmak isteyebilirsiniz.

 

Tüm işletme bilgileriniz uygulamalara kayıt edildikten sonra onay bazı uygulamalar için bir kaç gün sürerken bazıları için 7-8 hafta sürmektedir. Bazı uygulamalar, adres ve sahiplik bilgilerini doğrulamak için arama veya posta yoluyla sizinle iletişime geçebilir. Uzmanlarımız süreçler ile ilgili size destek ve bilgi verecektir.

 

Kayıt Yapılan Servisler

 

  • Google Haritalar ve Google Benim İşletmem
  • Yandex Haritalar ve Yandex İşletme Rehberi
  • Apple Haritalar
  • Foursquare, WhatsApp, Facebook, Instagram Konum

 

Tüm Haritalara Tek Seferde Kaydolun!

 

Türkiye’de ayda 3.000.000 dan fazla insan tarafından kullanılan harita uygulamalarına tek seferde kaydolun. Mevcut veya potansiyel müşterilerinizin sizi bilgisayar ve cep telefonlarında kullandıkları harita servislerinden bulmalarını kolaylaştırın. İşletmenizin adresini, telefonunu,  yol tarifini, faaliyet konusunu ve hizmet saatlerini kaydedin ve dilediğiniz zaman güncelleyin!

 

Yerel İşletme Kayıtları ile Öne Geçin!

 

Google ve Yandex Yerel İşletme Kayıtları sayesinde işletmeniz arama sonuçlarında ve Haritalar’da sizi veya benzer işletmeleri arayan kullanıcılara, tam da ihtiyaçları olduğu anda görünür olsun.

 

Harita Kayıt Servisi 250 $‘dan başlayan fiyatlarla, telefon üzerinden birebir uzman desteğiyle verilmektedir.

 

Bir uzmanımızın sizi araması için aşağıdaki bağlantıdan “İletişim ve Talep” formunu doldurup gönderebilirsiniz.