Profesyonel Web Site Tasarımı

Profesyonel Web Site Tasarımı

Profesyonel Web Site Tasarımı

Web siteniz dijital varlığınızın kalbi ve potansiyel müşterilerinizin işletmeniz hakkında edindiği ilk izlenimdir. Bu nedenle web sitenizin tasarımı, kullanılabilirliği ve içeriği bu izlenimi etkilemede önemli bir rol oynar.

Birçok insan, gelişen teknoloji ve hazır platformlar sayesinde basitçe bir web site oluştura bilir fakat profesyonel veya kurumsal bir web sitesi oluşturmak için kulaktan dolma bilgiler ve hazır platformlar yeterli olmaz. Profesyonel web site tasarımı birçok alanda edinilmiş bilgiye sahip bir ekip, deneyim ve geliştirme sonucu ortaya çıkan komplike bir sonuçtur.

 

Profesyonel Bir Web Sitesi Nasıl Olmalı?

  1. Kurumsal kimliğinizi tam anlamıyla yansıtmalı
  2. Hizmet edeceği amaca göre kurgulanmalı
  3. Kullanıcı deneyimi odaklı olmalı
  4. Sadece mobil değil tüm cihaz ve TV’lerle uyumlu olmalı
  5. Sizi rakiplerinizden ayırmalı
  6. Yönetilebilir ve güncellenebilir olmalı
  7. Reklam, sosyal medya, CRM ve Google uygulamaları ile entegre olabilmeli
  8. Hızlı, güvenli ve yasalara uygun olmalı

 

Profesyonel web tasarımı hakkında daha fazla bilgi için >>>

 

İşletmeler için artık herhangi bir web sitesine veya basitçe yönetilen bir sosyal medya hesabına sahip olmak yeterli değil. Tüm dijital enstrümanları entegre ve senkronize bir biçimde yönetmek gerekmektedir ve web siteniz bu enstrümanlardan en önemlisidir diyebiliriz.

Dijital FABRiKA® Dijital Pazarlama Ajansı, işinizi ve markanızı büyütmek için dijital varlığınızı internet ortamında yaşatan Profesyonel Web Tasarımı (UX Kullanıcı Deneyimi Odaklı), SEO (arama motoru optimizasyonu)SEM (arama motoru pazarlaması)Online İçerik Ağı Reklamları ve Sosyal Medya gibi dijital enstrümanları entegre ve senkronize bir biçimde yönetmektedir.